PRODEJ a ROZVOZ NEPŘERUŠEN! Řidiči jsou vybaveni ochrannými prostředky. Produkty jsou dezinfikovány.
Nezávazný poptávkový formulář
Správa os. údajů dle GDPR
Doprava ZDARMA po ČR a SR*
Záruční i pozáruční servis
Zpětný výkup produktů
10 let na trhu

Medical Master Grande

5/5
Všechny ceny uvedeny vč. 21% DPH
Nový produkt:
9.900 Kč
11.990 Kč
 • Nosnost 160 kg
 • Výška 14 cm
 • HR a VISCO pěna
Pěnová matrace Medical Master Grande foto Pěnová matrace Medical Master Grande foto Kvalitní matrace Medical Master Grande foto
Nezávazný poptávkový formulář
Správa os. údajů podle GDPR
Doprava přepravní společností
Matrace Medical Master Grande foto
Kvalitní matrace Medical Master Grande foto Tvrdá matrace Medical Master Grande foto

Popis

Luxusní zdravotní matrace Medical Master Grande patří mezi velmi kvalitní 7 zónové matrace s dlouhou živostností. Dlouhou životnost lze deklarovat díky materiálům, které byly použity pro její výrobu. Spodní a prostřední vrstva této sendvičové matrace je ze studené pěny a vrchní vrstva je z paměťové pěny. Všechny použité materiály jsou certifikovány. Při jejím vývoji jsme mysleli také na to, aby byla vhodná k použití na zdravotních polohovacích postelích. Pokud hledáte komfortní matraci na polohovací postel, můžeme vám doporučit právě tuto. Pro úplnou dokonalost jsme jí oba boky po celé délce zpevnili takzvaným FLEXem. Nejenže zvyšuje odolnost matrace a její životnost, zlepšuje také stabilitu při sezení na okraji postele.

 

 • Výška matrace: 14 cm
 • Počet zón: 7
 • Vhodný podklad: rošt, pevná podložka
 • Tuhost (1 nejměkčí – 5 nejtvrdší): 5
 • Objemová hmotnost: (kg/m3): 50 a 35
 • Zpevnění FLEX
 • Použitý materiál: studená pěna (HR), paměťová pěna (VISCO)

 

 

Proč jsou použité studené pěny a paměťová pěna tou nejlepší volbou?


Studená pěna (HR):

Materiál známý jako studená pěna má velkou řadu přednostní. Díky charakteristickému výrobnímu procesu za studena jsou buňky této pěny větší a mají silnější stěny. Právě proto jsou odolnější a mají delší životnost. Další výhodou je otevřená buněčná struktura, díky které jsou matrace z této pěny vzdušné a výborně vyrovnávají teplotní rozdíly.


Paměťová pěna (VISCO):

Tato pěna je často také nazývána jako líná pěna, nebo jako termo pěna. Lína pěna proto, že se do svého původního tvaru vrací pomalu. Termo pěna proto, že v reakci na tělesné teplo měkne a tvaruje se. Jak funguje v praxi? Když si na matraci s touto pěnou uživatel lehne, matrace změkne v místech dotyku a vytvaruje se podle tělesných kontur. Tento tvar si zapamatuje až do doby, dokud uživatel neodejde. Pak se postupně vrací do své původní podoby. Na těchto matracích se uživatelé cítí odlehčení. Díky tomu si dopřejí kvalitní odpočinek a užijí si vyššího komfortu. Paměťová pěna vůči kůži nevytváří takový protitlak, proto je zde i nižší riziko otlačenin na kůži.

Technické parametry

Nosnost:160 kg
Rozměry (délka / šířka):90 cm x 200 cm, nebo na míru