× PRODUKTY SPOLEČNOST SERVIS KONTAKTY

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Elektrické invalidní skútry

Invalidnivozicky.cz je internetový portál, který se zabývá prodejem elektrických invalidních skútrů, elektrických invalidních vozíků a mechanických invalidních vozíků. Tyto skútry jsou určené pro seniory, tělesně handicapované i nemohoucí osoby pro snadnější pohyb v interiéru i exteriéru. Pro jízdu na elektrických skútrech nepotřebujete vlastnit řidičský průkaz a můžete s nimi jezdit po silnicích, chodníkách i nezpevněných cestách.

Na www.invalidnivozicky.cz najdete detailní popisy a technické parametry všech vozíčků, které jsou aktuálně v nabídce, díky nimž si vyberete přesně to, co Vám bude nejvíce vyhovovat. Někteří klienti upřednostňují čtyřkolové skútry, protože se na nich díky stabilitě cítí bezpečněji. Jiní si vybírají tříkolové skútry, jejichž hlavní předností je malý poloměr otáčení a jednoduché ovládání.

Elektrické invalidní vozíky si pořizují klienti, kteří si chtějí usnadnit pohyb či mají nějaká zdravotní pohybová omezení pro snadnější pohyb v interiéru či exteriéru. Hlavní předností těchto vozíků je, že je můžete ovládat pouze jednou rukou, mají malý poloměr otáčení a díky tomu se otočí takřka na místě.

O vozíček si na tomto portále můžete zažádat velice jednoduše a to pomocí nezávazné online žádosti, kterou pravdivě vyplníte, odešlete a vyčkáte na kontakt odborně vyškoleného specialisty. Tento specialista Vám poskytne další důležité informace, zodpoví všechny Vaše otázky a pomůže s výběrem pro Vás nejvýhodnějšího vozíčku. Objednaný skútr či joystickový vozík Vám bude naším technikem ZDARMA doručen až na Vámi uvedenou adresu. Na veškeré produkty je roční záruka a samozřejmostí je i pozáruční servis.


Zpět na články

Trophy Booster 6

Elektrické vozítko pro seniory Trophy Booster 6 foto
27.900 Kč
Detail
(Původní cena: 32.850 Kč | Repasovaný produkt | Cena vč. DPH)

Trophy Booster 6 je úspěšný model od renomovaného výrobce s letitými zkušenostmi, které jsou znatelné v každém detailu tohoto elektrického skútru pro seniory a lidi s pohybovým omezením.

Tento elektrický skútr vyniká svým kvalitním odpružením, přehledným displejem, který zobrazuje informace o stavu baterií, aktuální rychlosti a ujetých kilometrech. Velká kola více...

MEDICAL SPACE s.r.o.

Společnost MedicalSpace s.r.o. byla založena v roce 2013. Základním cílem majitelů společnosti je pomáhat široké veřejnosti k pohybu a zdravému spánku. Společnost dováží od renomovaných světových značek elektrické skútry, invalidní elektrické a mechanické vozíky a polohovací elektrické postele. Dále se věnuje prodeji běžných vysoce kvalitních matrací a zdravotních a ortopedických matrací. Samozřejmostí je servis všech prodávaných produktů. Doprava všech elektrických skútrů a vozíků v rámci ČR a SR je ZDARMA.

Handicare PUMA YeS

Handicare PUMA YeS foto
28.900 Kč
Detail
(Původní cena: 39.000 Kč | Repasovaný produkt | Cena vč. DPH)

Elektrický invalidní vozík Handicare PUMA YeS je především určený pro venkovní provoz, i když svými rozměry splňuje veškeré požadavky pro použití v bytech a obchodech. Invalidní vozík Puma Yes je velice odolný, jednoduchý na ovládání a proto patří mezi nejoblíbenější modely na trhu. Pozn.:* (*Cena závisí na stupni výbavy vozíku – pro více...

Pride Luna Victory

Elektrické vozítko pro seniory Pride Luna Victory foto
38.900 Kč
Detail
(Původní cena: 45.900 Kč | Repasovaný produkt | Cena vč. DPH)

Pride Luna Victory je moderní elektrický tříkolový skútr pro seniory a osoby s pohybovým omezením, vhodný především k exteriérovému používání. Pohonná jednotka dokáže v kombinaci s kvalitním podvozkem tohoto elektrického skútru vyvinout rychlost 17 km/h a přitom zachovat výbornou ovladatelnost a jízdní komfort.

Elektrický skútr Pride více...

reference Marie J.

Marie J.

69 let

“Dostupná cena, vysoká kvalita, rychlé jednání, ochota. Nenašla jsem nic, kvůli čemu bych si invalidní skútr objednala odjinud. Doporučuji všem známým a jsem ráda, že jsem při koupi skútru neváhala.”

reference Josef K.

Josef K.

78 let

“Zakoupili jsme si zde s manželkou elektrické skútry, které nám dovezli zdarma až domů, kde nám i pěkně vysvětlili, jak se ovládají. Moc děkujeme za ochotu a rychlé jednání.”

reference Klára V.

Klára V.

26 let

“Při hledání invalidního skútru pro mého dědečka jsem dala na doporučení kamarádky a zakoupila skútr odsud. I já nyní mohu všem doporučit tyto stránky, jelikož vše proběhlo bez problémů.”

PRODEJNA

Husova 877
391 11 Planá nad Lužnicí
Česká republika

Provozní doba:
Po - Pá: 8:00 - 16:30

logo medicalspace s.r.o.
FAKTURAČNÍ ADRESA

Táboritská 880/14
130 00 Praha 3
Česká republika

IČ: 01605062
DIČ: CZ01605062