PRODEJ a ROZVOZ NEPŘERUŠEN! Naši řidiči jsou vybaveni všemi ochrannými prostředky (respirátor, brýle, rukavice).
Nezávazný poptávkový formulář
Správa os. údajů dle GDPR

Elektrické invalidní skútry


Invalidnivozicky.cz je internetový portál, který se zabývá prodejem elektrických invalidních skútrů, elektrických invalidních vozíků a mechanických invalidních vozíků. Tyto skútry jsou určené pro seniory, tělesně handicapované i nemohoucí osoby pro snadnější pohyb v interiéru i exteriéru. Pro jízdu na elektrických skútrech nepotřebujete vlastnit řidičský průkaz a můžete s nimi jezdit po silnicích, chodníkách i nezpevněných cestách.

Na www.invalidnivozicky.cz najdete detailní popisy a technické parametry všech vozíčků, které jsou aktuálně v nabídce, díky nimž si vyberete přesně to, co Vám bude nejvíce vyhovovat. Někteří klienti upřednostňují čtyřkolové skútry, protože se na nich díky stabilitě cítí bezpečněji. Jiní si vybírají tříkolové skútry, jejichž hlavní předností je malý poloměr otáčení a jednoduché ovládání.

Elektrické invalidní vozíky si pořizují klienti, kteří si chtějí usnadnit pohyb či mají nějaká zdravotní pohybová omezení pro snadnější pohyb v interiéru či exteriéru. Hlavní předností těchto vozíků je, že je můžete ovládat pouze jednou rukou, mají malý poloměr otáčení a díky tomu se otočí takřka na místě.

O vozíček si na tomto portále můžete zažádat velice jednoduše a to pomocí nezávazné online žádosti, kterou pravdivě vyplníte, odešlete a vyčkáte na kontakt odborně vyškoleného specialisty. Tento specialista Vám poskytne další důležité informace, zodpoví všechny Vaše otázky a pomůže s výběrem pro Vás nejvýhodnějšího vozíčku. Objednaný skútr či joystickový vozík Vám bude naším technikem ZDARMA doručen až na Vámi uvedenou adresu. Na veškeré produkty je roční záruka a samozřejmostí je i pozáruční servis.