PRODEJ a ROZVOZ NEPŘERUŠEN! Řidiči jsou vybaveni ochrannými prostředky. Produkty jsou dezinfikovány.
Nezávazný poptávkový formulář
Správa os. údajů dle GDPR
Doprava ZDARMA po ČR a SR*
Záruční i pozáruční servis
Zpětný výkup produktů
10 let na trhu

Reference

Marie J. 69 let

Dostupná cena, vysoká kvalita, rychlé jednání, ochota. Nenašla jsem nic, kvůli čemu bych si invalidní skútr objednala odjinud. Doporučuji všem známým a jsem ráda, že jsem při koupi skútru neváhala.

Josef Karlík

Zakoupili jsme si zde s manželkou elektrické skútry, které nám dovezli ZDARMA až domů, kde nám i pěkně vysvětlili, jak se ovládají. Moc děkujeme za ochotu a rychlé jednání.

Klára V. 26 let

Při hledání invalidního skútru pro mého dědečka jsem dala na doporučení kamarádky a zakoupila skútr odsud. I já nyní mohu všem doporučit tyto stránky, jelikož vše proběhlo bez problémů.

Neznámý referent Brno

Díky. Konečně mohu opět vyjet do hospody za mojí partičkou a dokonce jsem tam za mazáka – mám totiž Trophy 6 a z naší skvadry vozíčkářů je tento skútr nejrychlejší.

Kamil

Pro svého syna, který si zlomil nohu na kole, jsem potřeboval narychlo invalidní vozík. Za dva dny jsme ho měli doma – rychlost, kvalita, ochota. Děkuji

Manželé Malenických

Máme od Vás oba polohovací postel – už jsme pokročilejšího věku, tak se nám z normálního lůžka špatně vstávalo. Vřele doporučuji tento produkt – ulehčí život! A Vám děkuji za profesionalitu.

Luboš Kozel

Jezdím s Vaším skútrem na houby i do supermarketu. No prostě bez této pomůcky bych se už nikdy nepodíval na místa, kam mohu nyní. Škoda že staří lidé si neuvědomují možnosti této doby. Děkuji

Milena Dvořáková

Pro svého otce jsme k Vánocům zakoupili u Vaší společnosti elektrický skútr Sterling Elite 2. Táta omládl o 20 let. Byl s námi dokonce i na Šumavě – on na skútru, my na kolech…