× PRODUKTY SPOLEČNOST SERVIS KONTAKTY

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Elektrické skútry pro invalidy

Elektrické vozíky jsou vhodné pro uživatele, kteří mají omezenou motoriku horních končetin a z toho důvodu nejsou schopni ovládat mechanický invalidní vozík. Před pořízením elektrického invalidního vozíku je důležité položit si klíčovou otázku, kde se bude vozík využívat. Podle toho si uživatel může zvolit vozík do interiéru, do exteriéru na zpevněné cesty či do náročnějšího terénu na nezpevněné cesty.

Na webových stránkách www.vozikyskutry.cz je k dispozici široká nabídka elektrických invalidních vozíků. Nabízí zde vozíky nové, zánovní či repasované. Repasované vozíky jsou plně funční a za výrazně nižší cenu než vozíky nové. Kromě toho si můžete také zakoupit elektrický skútr nebo mechanický invalidní vozík. U všech produtů je uveden popis a technické specifikace, na jejichž základě můžete vozíky porovnat a vybrat si tak ten nejvhodnější přímo pro Vás. Vámi vybraný elektrický vozík či elektrický skútr Vám dovezou v rámci celé ČR zdarma. Záruka na repasované a zánovní zboží je jeden rok, na nové pak dva roky.

Provoz těchto vozíků a skútrů je velmi ekologický, plynulý a tichý. Na jedno dobití baterie ujedete v průměru asi 35 kilometrů. Nabíječka je nedílnou součástí každého vozíku. Podle Vámi zvolených parametrů můžete mít stroj do interiéru, do exteriéru na zpevněné cesty či do náročnějšího terénu na nezpevněné cesty. 

Ze široké nabídky produktů na webových stránkách www.vozikyskutry.cz si vybere opravdu každý.


Zpět na články

Trophy Booster 6

Elektrické vozítko pro seniory Trophy Booster 6 foto
27.900 Kč
Detail
(Původní cena: 32.850 Kč | Repasovaný produkt | Cena vč. DPH)

Trophy Booster 6 je úspěšný model od renomovaného výrobce s letitými zkušenostmi, které jsou znatelné v každém detailu tohoto elektrického skútru pro seniory a lidi s pohybovým omezením.

Tento elektrický skútr vyniká svým kvalitním odpružením, přehledným displejem, který zobrazuje informace o stavu baterií, aktuální rychlosti a ujetých kilometrech. Velká kola více...

MEDICAL SPACE s.r.o.

Společnost MedicalSpace s.r.o. byla založena v roce 2013. Základním cílem majitelů společnosti je pomáhat široké veřejnosti k pohybu a zdravému spánku. Společnost dováží od renomovaných světových značek elektrické skútry, invalidní elektrické a mechanické vozíky a polohovací elektrické postele. Dále se věnuje prodeji běžných vysoce kvalitních matrací a zdravotních a ortopedických matrací. Samozřejmostí je servis všech prodávaných produktů. Doprava všech elektrických skútrů a vozíků v rámci ČR a SR je ZDARMA.

Handicare PUMA YeS

Handicare PUMA YeS foto
28.900 Kč
Detail
(Původní cena: 39.000 Kč | Repasovaný produkt | Cena vč. DPH)

Elektrický invalidní vozík Handicare PUMA YeS je především určený pro venkovní provoz, i když svými rozměry splňuje veškeré požadavky pro použití v bytech a obchodech. Invalidní vozík Puma Yes je velice odolný, jednoduchý na ovládání a proto patří mezi nejoblíbenější modely na trhu. Pozn.:* (*Cena závisí na stupni výbavy vozíku – pro více...

Pride Luna Victory

Elektrická tříkolka pro seniory Pride Luna Victory foto
38.900 Kč
Detail
(Původní cena: 45.900 Kč | Repasovaný produkt | Cena vč. DPH)

Pride Luna Victory je moderní elektrický tříkolový skútr pro seniory a osoby s pohybovým omezením, vhodný především k exteriérovému používání. Pohonná jednotka dokáže v kombinaci s kvalitním podvozkem tohoto elektrického skútru vyvinout rychlost 17 km/h a přitom zachovat výbornou ovladatelnost a jízdní komfort.

Elektrický skútr Pride více...

reference Marie J.

Marie J.

69 let

“Dostupná cena, vysoká kvalita, rychlé jednání, ochota. Nenašla jsem nic, kvůli čemu bych si invalidní skútr objednala odjinud. Doporučuji všem známým a jsem ráda, že jsem při koupi skútru neváhala.”

reference Josef K.

Josef K.

78 let

“Zakoupili jsme si zde s manželkou elektrické skútry, které nám dovezli zdarma až domů, kde nám i pěkně vysvětlili, jak se ovládají. Moc děkujeme za ochotu a rychlé jednání.”

reference Klára V.

Klára V.

26 let

“Při hledání invalidního skútru pro mého dědečka jsem dala na doporučení kamarádky a zakoupila skútr odsud. I já nyní mohu všem doporučit tyto stránky, jelikož vše proběhlo bez problémů.”

PRODEJNA

Husova 877
391 11 Planá nad Lužnicí
Česká republika

Provozní doba:
Po - Pá: 8:00 - 16:30

logo medicalspace s.r.o.
FAKTURAČNÍ ADRESA

Táboritská 880/14
130 00 Praha 3
Česká republika

IČ: 01605062
DIČ: CZ01605062