PRODEJ a ROZVOZ NEPŘERUŠEN! Naši řidiči jsou vybaveni všemi ochrannými prostředky (respirátor, brýle, rukavice).
Nezávazný poptávkový formulář
Správa os. údajů dle GDPR

Elektrické skútry pro invalidy


Elektrické vozíky jsou vhodné pro uživatele, kteří mají omezenou motoriku horních končetin a z toho důvodu nejsou schopni ovládat mechanický invalidní vozík. Před pořízením elektrického invalidního vozíku je důležité položit si klíčovou otázku, kde se bude vozík využívat. Podle toho si uživatel může zvolit vozík do interiéru, do exteriéru na zpevněné cesty či do náročnějšího terénu na nezpevněné cesty.

Na webových stránkách www.vozikyskutry.cz je k dispozici široká nabídka elektrických invalidních vozíků. Nabízí zde vozíky nové, zánovní či repasované. Repasované vozíky jsou plně funční a za výrazně nižší cenu než vozíky nové. Kromě toho si můžete také zakoupit elektrický skútr nebo mechanický invalidní vozík. U všech produtů je uveden popis a technické specifikace, na jejichž základě můžete vozíky porovnat a vybrat si tak ten nejvhodnější přímo pro Vás. Vámi vybraný elektrický vozík či elektrický skútr Vám dovezou v rámci celé ČR zdarma. Záruka na repasované a zánovní zboží je jeden rok, na nové pak dva roky.

Provoz těchto vozíků a skútrů je velmi ekologický, plynulý a tichý. Na jedno dobití baterie ujedete v průměru asi 35 kilometrů. Nabíječka je nedílnou součástí každého vozíku. Podle Vámi zvolených parametrů můžete mít stroj do interiéru, do exteriéru na zpevněné cesty či do náročnějšího terénu na nezpevněné cesty. 

Ze široké nabídky produktů na webových stránkách www.vozikyskutry.cz si vybere opravdu každý.