× PRODUKTY SPOLEČNOST SERVIS KONTAKTY

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Elektrické vozíky pro invalidy

Na portále www.eveci.cz se mohou obrátit klienti, kteří mají zájem o elektrické invalidní skútry, elektrické vozíky či mechanické vozíky. Prodejem těchto vozíků se na tomto portále zabývají již několik let a můžete se tedy spolehnout, že zde narazíte na samé odborníky v oboru. 

V nabídce můžete najít tříkolové a čtyřkolové skútry, které usnadňují uživatelům pohyb v exteriéru. Tyto skútry jsou velice oblíbené a hojně žádané, protože mají jednoduché ovládání a velice dobrou stabilitu, pro kterou je lze využít i na nezpevněných terénech. Na tyto skútry nepotřebujete mít řidičské oprávnění a můžete jezdit i po chodníkách.

Dále zde najdete joystickové invalidní vozíky, které jsou určeny pro tělesně handicapované, nemohoucí osoby a seniory k usnadnění dopravy v interiéru či exteriéru. Hlavní výhodou těchto vozíků je, že je můžete ovládat pouze jednou rukou a mají malý poloměr otáčení, takže se Vám takřka na místě otočí. Tyto vozíky bývají vybaveny polohováním zádové opěrky, podnožek, úhlu sezení atd.

V nabídce také najdete mechanické invalidní vozíky, které jsou určeny pro osoby do 125 kg k usnadnění dopravy v interiéru i exteriéru. Jedná se o vozíky, které mají jednoduché ovládání, snadno manipulovatelný, skládací, odklápěcí područky, podnožky a stupačky.

O vozíky si na tomto portále zažádáte pomocí nezávazné online žádosti. Tuto žádost pravdivě vyplníte, odešlete a vyčkáte na kontakt odborně vyškoleného specialisty, který Vám poradí a pomůže s výběrem pro Vás vhodného vozíku. Doprava elektrických skútrů a joystickových vozíků je po celé ČR zdarma.


Zpět na články

Trophy Booster 6

Elektrická tříkolka pro seniory Trophy Booster 6 foto
27.900 Kč
Detail
(Původní cena: 32.850 Kč | Repasovaný produkt | Cena vč. DPH)

Trophy Booster 6 je úspěšný model od renomovaného výrobce s letitými zkušenostmi, které jsou znatelné v každém detailu tohoto elektrického skútru pro seniory a lidi s pohybovým omezením.

Tento elektrický skútr vyniká svým kvalitním odpružením, přehledným displejem, který zobrazuje informace o stavu baterií, aktuální rychlosti a ujetých kilometrech. Velká kola více...

MEDICAL SPACE s.r.o.

Společnost MedicalSpace s.r.o. byla založena v roce 2013. Základním cílem majitelů společnosti je pomáhat široké veřejnosti k pohybu a zdravému spánku. Společnost dováží od renomovaných světových značek elektrické skútry, invalidní elektrické a mechanické vozíky a polohovací elektrické postele. Dále se věnuje prodeji běžných vysoce kvalitních matrací a zdravotních a ortopedických matrací. Samozřejmostí je servis všech prodávaných produktů. Doprava všech elektrických skútrů a vozíků v rámci ČR a SR je ZDARMA.

Handicare PUMA YeS

Handicare PUMA YeS foto
28.900 Kč
Detail
(Původní cena: 39.000 Kč | Repasovaný produkt | Cena vč. DPH)

Elektrický invalidní vozík Handicare PUMA YeS je především určený pro venkovní provoz, i když svými rozměry splňuje veškeré požadavky pro použití v bytech a obchodech. Invalidní vozík Puma Yes je velice odolný, jednoduchý na ovládání a proto patří mezi nejoblíbenější modely na trhu. Pozn.:* (*Cena závisí na stupni výbavy vozíku – pro více...

Pride Luna Victory

Elektrická tříkolka pro seniory Pride Luna Victory foto
38.900 Kč
Detail
(Původní cena: 45.900 Kč | Repasovaný produkt | Cena vč. DPH)

Pride Luna Victory je moderní elektrický tříkolový skútr pro seniory a osoby s pohybovým omezením, vhodný především k exteriérovému používání. Pohonná jednotka dokáže v kombinaci s kvalitním podvozkem tohoto elektrického skútru vyvinout rychlost 17 km/h a přitom zachovat výbornou ovladatelnost a jízdní komfort.

Elektrický skútr Pride více...

reference Marie J.

Marie J.

69 let

“Dostupná cena, vysoká kvalita, rychlé jednání, ochota. Nenašla jsem nic, kvůli čemu bych si invalidní skútr objednala odjinud. Doporučuji všem známým a jsem ráda, že jsem při koupi skútru neváhala.”

reference Josef K.

Josef K.

78 let

“Zakoupili jsme si zde s manželkou elektrické skútry, které nám dovezli zdarma až domů, kde nám i pěkně vysvětlili, jak se ovládají. Moc děkujeme za ochotu a rychlé jednání.”

reference Klára V.

Klára V.

26 let

“Při hledání invalidního skútru pro mého dědečka jsem dala na doporučení kamarádky a zakoupila skútr odsud. I já nyní mohu všem doporučit tyto stránky, jelikož vše proběhlo bez problémů.”

PRODEJNA

Husova 877
391 11 Planá nad Lužnicí
Česká republika

Provozní doba:
Po - Pá: 8:00 - 16:30

logo medicalspace s.r.o.
FAKTURAČNÍ ADRESA

Táboritská 880/14
130 00 Praha 3
Česká republika

IČ: 01605062
DIČ: CZ01605062