PRODEJ a ROZVOZ NEPŘERUŠEN! Naši řidiči jsou vybaveni všemi ochrannými prostředky (respirátor, brýle, rukavice).
Nezávazný poptávkový formulář
Správa os. údajů dle GDPR

Elektrické vozíky pro invalidy


Na portále www.eveci.cz se mohou obrátit klienti, kteří mají zájem o elektrické invalidní skútry, elektrické vozíky či mechanické vozíky. Prodejem těchto vozíků se na tomto portále zabývají již několik let a můžete se tedy spolehnout, že zde narazíte na samé odborníky v oboru. 

V nabídce můžete najít tříkolové a čtyřkolové skútry, které usnadňují uživatelům pohyb v exteriéru. Tyto skútry jsou velice oblíbené a hojně žádané, protože mají jednoduché ovládání a velice dobrou stabilitu, pro kterou je lze využít i na nezpevněných terénech. Na tyto skútry nepotřebujete mít řidičské oprávnění a můžete jezdit i po chodníkách.

Dále zde najdete joystickové invalidní vozíky, které jsou určeny pro tělesně handicapované, nemohoucí osoby a seniory k usnadnění dopravy v interiéru či exteriéru. Hlavní výhodou těchto vozíků je, že je můžete ovládat pouze jednou rukou a mají malý poloměr otáčení, takže se Vám takřka na místě otočí. Tyto vozíky bývají vybaveny polohováním zádové opěrky, podnožek, úhlu sezení atd.

V nabídce také najdete mechanické invalidní vozíky, které jsou určeny pro osoby do 125 kg k usnadnění dopravy v interiéru i exteriéru. Jedná se o vozíky, které mají jednoduché ovládání, snadno manipulovatelný, skládací, odklápěcí područky, podnožky a stupačky.

O vozíky si na tomto portále zažádáte pomocí nezávazné online žádosti. Tuto žádost pravdivě vyplníte, odešlete a vyčkáte na kontakt odborně vyškoleného specialisty, který Vám poradí a pomůže s výběrem pro Vás vhodného vozíku. Doprava elektrických skútrů a joystickových vozíků je po celé ČR zdarma.